Powrót do wyboru gry >>

Witaj w grze ekologiczne domino!

Jak grać >>

Dopasuj teksty do obrazków tak, aby wykorzystać wszystkie kostki znajdujące się na ekranie.

Każda kostka powiększa się. Wystarczy, że klikniesz na lupkę, a z łatwością przeczytasz znajdujący się na niej tekst. Twoim zadaniem jest odszukanie pasującego do tekstu obrazka, który znajduje się na innej kostce i ułożenie go na planszy poniżej.

Kostkę można obracać, służy do tego ikonka ze strzałkami, która znajduje się w dolnej części tekstowej każdej kostki.

Uwaga! Kostkę można obracać tylko przed ułożeniem jej na planszy, dlatego dobrze przemyśl każdy ruch.

Każdy Twój ruch w grze jest liczony. Liczony jest także czas, który potrzebujesz na ułożenie całego domina. Czas jest liczony od chwili, kiedy program automatycznie umieści na planszy pierwszą kostkę, do której musisz dobrać kolejną pasującą.

Ostatecznie Twoje miejsce w rankingu zależy od liczby ruchów i czasu ułożenia kostek domina. Im mniej błędnych ruchów wykonasz i im mniej czasu poświęcisz na ułożenia domina, tym wyżej znajdziesz się na liście zwycięzców!

Kiedy wykorzystasz wszystkie kostki i prawidłowo je ułożysz na planszy – wygrywasz! W nagrodę otrzymasz bonus – ciekawostkę ekologiczną, a Twój wynik pojawi się na liście rekordów. W tym celu program poprosi Cię o podanie swojego imienia i nazwiska lub nicku (pseudonimu, pod którym będziesz grał).

Życzymy udanej zabawy!

00:00:00
Ruchów: 0
Aplikacje multimedialne dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie www.wfosigw.pl